Međuopćinska smotra LiDraNo 2018.

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 18. 1. 2018.

Osnovna škola Donja Dubrava ove je godine domaćin Međuopćinske smotre LiDraNo 2018. za donje Međimurje. Smotra će se održati u petak, 26. siječnja 2018. godine u holu Osnovne škole Donja Dubrava s početkom u 15 sati. Prije same Smotre može se razgledati izložba literarnih i novinarskih radova u učionici informatike. Nakon Smotre bit će upriličen domjenak za sve sudionike te okrugli stolovi za dramsko-scensko, literarno i novinarsko stvaralaštvo s početkom u 17:30 sati.
Radovi pozvani na Međuopćinsku smotru, bez obzira iz kojeg su centra pristigli, bit će izloženi pod zaporkama u centrima Strahoninec i Donja Dubrava, a autori i mentori obavezno prisustvuju okruglim stolovima u centrima kojima pripadaju prema tablici raspodjele škola Međimurske županije.
Na okruglom stolu za dramsko-scenski izraz bit će podijeljene zahvalnice i pohvalnice, a ostali sudionici Smotre dobit će ih naknadno jer se na Međuopćinskoj smotri literarni i novinarski radovi vrednuju pod zaporkama te će se mentori i škole znati tek na Županijskoj smotri.
Svima želimo puno uspjeha!

Ovdje možete otvoriti dokumente:

Domaćin Smotre za donje Međimurje