Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da je CARNET nadogradio e-Dnevnik za učenike i roditelje te je u sustavu omogućen ispis potvrda o statusu školovanja za učenike osnovnih i srednjih škola.

Učenici i roditelji mogu kroz e-Dnevnik ispisati potvrdu u svrhu dokazivanja da je učenik u aktualnoj školskoj godini upisan u program i razred, odnosno da ima status redovitog učenika.

Potvrde o školovanju učenika se mogu koristiti za različite svrhe (ostvarivanje prava na učenički prijevoz, dječji doplatak, stipendiranje i druge).

Generirana potvrda je u pdf formatu, sadrži elektronički pečat i nakon što ju učenik ili roditelj preuzmu na računalo ili mobilni uređaj mogu ju slati elektroničkom poštom ili ispisati, ovisno o potrebama.

> Potvrde o redovitom školovanju