> Udzbenici
UDŽBENICI za šk.god. 2023./2024.

Poštovani korisnici!

Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (NN, br. 116/18) sredstva za nabavu udžbenika za učenike osnovnih škola osiguravaju se u Državnome proračunu. Udžbenici nabavljeni sredstvima Državnoga proračuna vlasništvo su škole, a postupanje je regulirano Naputkom o načinu uporabe, vraćanja i obnavljanja udžbenika i drugih obrazovnih materijala financiranih sredstvima iz Državnoga proračuna (NN, br. 46/19).

Osnovna škola Donja Dubrava donijela je Odluku o korištenju obveznih i izbornih udžbenika te drugih obrazovnih materijala u školskoj godini 2023./2024.

VAŽNO ZA RODITELJE!

Sredstvima državnog proračuna nabavljaju se isključivo udžbenici obveznih i izbornih predmeta.

DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI - nabavljaju roditelji

Nisu osigurana sredstva za nabavu drugih obrazovnih materijala  (radne bilježnice, zbirke zadataka, radni materijali za tehničku kulturu, likovna mapa i dr.) i te materijale nabavljaju roditelji.

O odabiru drugih obrazovnih materijala roditelji će se preko suglasnosti očitovati početkom školske godine 2023./2024.

Roditelji nabavljaju :

_______________________________________________________________________________________________________________________

UDŽBENIKE  UČENICI DOBIVAJU U ŠKOLI PRVOG NASTAVNOG DANA!

> Udzbenici