Nacionalni stručni skup "Škola za život"

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 25. 4. 2019.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja u srijedu 24. travnja 2019. godine organiziralo je Nacionalni stručni skup škola sudionica eksperimentalnog programa „Škola za život“ u sklopu projekta „Podrška provedbi Cjelovite kurikularne reforme (CKR)“ u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. Europskog socijalnog fonda. Riječ je o cjelodnevnom skupu koji se održao  u Košarkaškom centru Dražen Petrović u Zagrebu, na kojem su sudjelovali ravnatelji, učitelji, nastavnici i stručni suradnici iz 74 škole koje sudjeluju u eksperimentalnom programu “Škola za život” te djelatnici Agencija iz sustava obrazovanja.
Svim sudionicima održani je skup  bio dodatan podstreg za daljnji predani rad, otvorio nove mogućnosti i osnažio ih u postizanju zadanih ciljeva i kreiranju promjena. Uz edukaciju koju su održale međunarodne predavačice Carolyne Robson i Albena Spasova, ciljevi skupa bili su i međusobno upoznavanje te razmjena iskustava škola uključenih u eksperimentalni program.
Djelić atmosfere možete pogledati na sljedećem linku