Obilježili smo Svjetski dan voda

Autor: Mihaela Martinčić, 23. 3. 2012.

Svake godine, 22.ožujka, obilježava se Svjetski dan voda. U školi smo imali integrirani nastavni dan na temu vode. Kako živimo u kraju koji je omeđen rijekama Murom i Dravom red je i da ih bolje upoznamo. Lijep i sunčan dan bio je kao naručen za našu integriranu-terensku nastavu.

Okupili smo se na rijeci Dravi gdje su nas dočekale djelatnice Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Međimurske županije i upoznale sa zaštićenim biljnim i životinjskim vrstama.

Puno toga smo naučili o vodi, biljkama i životinjama , a bilo je vremena i za pokoju igru.

Na kraju smo se svi vratili u školu gdje smo imali sažetak nadasve interesantnog integriranog dana.

Pogledajte više slika ovdje