Treći savjetnički posjet u provedbi eksperimentalnog programa „Škola za život“

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 5. 4. 2019.

U srijedu 3. travnja 2019. godine za djelatnike naše škole održan je Treći savjetnički posjet članica radnih skupina predmetnih kurikuluma koji se provodi kao jedan od procesa koji omogućava provedbu eksperimentalnog programa „Škola za život“.
Edukacija pod nazivom Vrednovanje sastojala se od općeg dijela i tri radionice, a održale su ju članice radnih skupina, gospođe Žaklin Lukša, Katica Mikulaj Ovčarić, Sonja Rupčić Petelinc i Anita Bakovljanec koje su odgovarale na konkretna pitanja vezana uz vrednovanje. Savjetnički je posjet ponudio brojne odgovore na do sada neodgovorena pitanja vezana uz vrednovanje i dao dodatan vjetar u leđa za daljnji još uspješniji rad.