Dani medijske pismenosti

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 3. 4. 2019.

U organizaciji Agencije za elektroničke medije i Ureda UNICEF-a za Hrvatsku, u suradnji s brojnim partnerima i pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i Ministarstva znanosti i obrazovanja, od 8. do 12. travnja 2019. održat će se drugi  Cilj im je osvještavanje javnosti o važnosti medijske pismenosti, osnaživanje građana, posebice djece i mladih vještinama medijske pismenosti, stvaranje platforme za suradnju i razvoj održivih projekata medijske pismenosti te podrška odgojiteljima i nastavnicima razvojem edukacijskih materijala za medijsko obrazovanje. Ove godine u obilježavanje je uključena i naša škola predavanjem i radionicom namijenjenom za učenike sedmih razreda u školskoj knjižnici. Cjelokupni raspored događanja možete vidjeti na sljedećoj poveznici: