Čitajmo najmlađima

Autor: Renata Dolenec, Suzana Karloci Kvakan, 8. 11. 2018.

U sklopu projekta Čitajmo najmlađima učenice s Čitateljske grupe posjetile su vrtiće u Donjoj Dubravi i u Donjem Vidovcu i prema vlastitom odabiru najmlađima pročitale nekoliko prekrasnih priča. Mališani su ih s velikim zanimanjem slušali i odgovarali na njihova pitanja, a također i otkrili što žele biti kad odrastu – vatrogasac, doktor, balerina, frizerka… Na najmlađima svijet ostaje pa sudeći po onome što su vidjele u vrtiću, knjiga je još uvijek svima dobar i vrlo drag prijatelj.
                                                                                              Sonja Lovrinović, 7.b