Županijsko finalno natjecanje u nogometu

Autor: Mihaela Martinčić, 8. 3. 2012.

U ponedjeljak 5.3.2012. godine u OŠ Kotoriba održano je Županijsko finalno natjecanju u malom nogometu. U finalu je sudjelovalo 6 ekipa ( OŠ Sv. Martin na Muri, I. OŠ Čakovec, OŠ Mursko Središće, OŠ Orehovica, OŠ Kotoriba te OŠ Donja Dubrava).

Pravo sudjelovanja na finalnom turniru stječe se osvajanjem 1. mjesta u prednatjecanju koje su naši učenici odigrali 24. veljače u Čakovcu gdje su  sa 6 : 1 pobjedili ekipu Macinca, te sa 6 : 0 ekipu II. OŠ Čakovec.

Na finalnom turniru učenici su u grupi sa OŠ Kotoriba i OŠ Orehovica zabilježili dva  poraza te dijele 5. i 6. mjesto.

Izvor: Anica Benjak