NAJAVA ZA VIKEND - Obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Autor: Mihaela Martinčić, 14. 11. 2018.

DONJI VIDOVEC

Učenici i učitelji PŠ Donji Vidovec u suradnji s Općinom Donji Vidovec i braniteljskom udrugom organiziraju u subotu, 17. studenoga 2017.  u 18 sati u središnjem parku kod crkve obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine.

Pozivamo sve mještane Donjeg Vidovca da paljenjem lampiona u 18 sati  zajednički odamo počast svim poginulim hrvatskim braniteljima i svim žrtvama Vukovara koji su herojskom obranom omogućili utemeljenje suvremene hrvatske države.

DONJA DUBRAVA

Učenici i učitelji OŠ Donja Dubrava u suradnji s braniteljskom udrugom UHVDR Donje Dubrave organiziraju u nedjelju, 18. studenoga 2017. godine  obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine. Pozivaju i sve mještane Donje Dubrave da se paljenjem lampiona pridruže obilježavanju Dana sjećanja. Program obilježavanja počinje u 17,00 sati u parku Nikole Zrinskog (u centru) postrojavanjem branitelja, recitacijama osnovnoškolaca i  paljenjem  lampiona te spomen molitvom  za branitelje i stradalnike Vukovara i domovine koju će predvoditi vlč. Mirko Pilaj.

Pozivamo vas da nam se  pridružite u odavanju počasti svim poginulim hrvatskim braniteljima i svim žrtvama Vukovara koji su herojskom obranom omogućili utemeljenje suvremene hrvatske države.