Županijsko finalno natjecanje u odbojci

Autor: Mihaela Martinčić, 8. 3. 2012.

Ženska odbojkaška ekipa naše škole izborila je i ove godine nastup u finalnom Županijskom natjecanju u odbojci gdje svoje sposobnosti i znanje odmjeravaju 4 najbolje ekipe iz prednatjecanja.Na finalnom turniru u OŠ Nedelišće učenice su zauzele 4. mjesto!

Naše učenice su to pravo stekle nakon dvije pobjede u kvalifikacijskoj skupini koja se igrala u I. OŠ Čakovec.S rezultatom 2 : 0 (25:18, 25:13) su pobijedile ekipu OŠ Prelog te ekipu OŠ Ivanovec također s rezultatom 2 : 0 (25:23, 25:16).

Na finalnom turniru učenice su, u konkurenciji ekipa čije učenice većinom treniraju odbojku u klubovima, zauzele 4. mjesto.

Rezultati:  OŠ Donja Dubrava – OŠ Štrigova       0 : 2  (17:25, 15:25)

OŠ Donja Dubrava – OŠ Pribislavec   0 : 2  (17:25, 13:25)

Čestitamo učenicama na postignutom rezultatu i njihovoj voditeljici, učiteljici TZK Anici Benjak!

Izvor: Anica Benjak