Susret prvašića

Autor: Damir Dolenec, Suzana Karloci Kvakan, 24. 10. 2018.

U utorak, 23. listopada upriličen je zanimljiv susret naših prvašića. Slijedom tradicije, učenici iz matične škole u Donjoj Dubravi i Područne škole u Donjem Vidovcu od prvog razreda njeguju zajedničke odnose kroz susrete  i druženja, većinom na terenskoj nastavi. Uhodana je praksa da Donjovidovčani u prvom razredu posjete svoje vršnjake u Donjoj Dubravi, gdje se upoznaju s organizacijom rada i izgledom  matične škole.
Učiteljice Viktorija Mikor i Marina Horvat, odvažene eksperimentalnim programom Škola za život, ove su školske godine isprobale nešto novo. Domaćini su ovog puta bili učenici u Donjem Vidovcu i srdačno su primili svoje goste iz Donje Dubrave. Izrazito dinamičan nastavni dan brzo je prošao, sklopljena su nova prijateljstva dogovoren je novi susret.