Početak nove školske godine

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 30. 8. 2018.

Dragi učenici, učitelji i roditelji !
U ponedjeljak, 3. rujna 2018. započinje i opet nova školska godina.
U matičnoj školi Donja Dubrava započet će svetom misom u 7,30 sati dok će svečanost dočeka prvašića odnosno nastava započeti u 8,30 sati u holu škole. Autobus iz Donjeg Vidovca polazi kao i obično u 7,00 sati, a planiran povratak je u 11,10 sati.
U područnoj školi Donji Vidovec nastava za učenike 2. i 4. razreda započinje u 8 sati, a sveta misa u 10,30 sati. Svečani doček prvašića kao i početak nastave za 1. i 3. razred bit će u 11,20 sati.
Učenici trebaju sa sobom donijeti papuče te pribor za pisanje i bilježnicu.
Ova školska godina za nas je posebna jer smo jedna od 46 osnovnih škola koja će u 1. i 5. razredu te u 7. razredu iz biologije, kemije i fizike raditi po eksperimentalnom programu „Škola za život“.
U eksperimentalnom programu koristit će se nove moderne tehnologije i učenicima će biti lakše jer će umjesto gomilanja činjenica, naglasak biti na stvaralačkom rješavanju problema.
Što još dobivamo eksperimentalnim programom i promjenama u organizaciji nove školske godine govorit ću na zajedničkom (masovnom) roditeljskom sastanku u utorak, 4. rujna 2018. u 17 sati u holu škole.
Osnovna škola Donja Dubrava, kao i svi njeni djelatnici, oduvijek je bila spremna na nove izazove za doprinos boljitku naših učenika.
Nadam se da smo svi na istoj strani, strani Škole za život!
Razdragano i veselo zakoračimo u bolju budućnost!

Ravnateljica OŠ Donja Dubrava
Mirjana Ribić