Terenska nastava

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 4. 6. 2018.

U petak, 1. lipnja 2018. godine, učenici 5., 6. i 8. razreda bili su na terenskoj nastavi na Plitvičkim jezerima i u Smiljanu. Najprije su posjetili Plitvička jezera, naš najljepši i najposjećeniji nacionalni park. Nakon ugodne i lagane šetnje nacionalnim parkom, uslijedila je kratka vožnja brodom po jezeru. U Smiljanu, rodnom mjestu Nikole Tesle, učenici su saznali sve o njegovom djetinjstvu na selu, njegovim izumima i životu izvan domovine. Šećer na kraju prekrasne terenske nastave bilo je zaustavljanje na večeri u McDonald's restoranu u Karlovcu. Učenici su prepuni dojmova oko ponoći sretno stigli svojim kućama.
Alma Mikulan, 6.a