Državna smotra Građanskog odgoja i obrazovanja

Autor: Renata Heric, Suzana Karloci Kvakan, 23. 5. 2018.

U ponedjeljak, 21. svibnja 2018. učenice osmog razreda, Dora Čmrlec, Marija Duhović, Lorena Dokleja i Nikol Nestić, sudjelovale su na Državnoj smotri projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja - Projekt građanin. Učenice su  predstavile  temu vezanu uz  učeničku  zadrugu i pletenje komušinom i tako su prezentirale rad naše učeničke zadruge i dale svoj doprinos da se stari zanat pletenja komušinom sačuva. Upravo su i pohvaljene za čuvanje kulturne baštine zavičaja i što su uočile problem koji utječe na daljnje aktivnosti učeničke zadruge i škole.