Magdalena Horvat – srebrna medalja na Mažoret showu

Autor: Renata Dolenec, Suzana Karloci Kvakan, 17. 5. 2018.

P: Predstavi nam se u nekoliko riječi.
O: Ja sam Magdalena Horvat, idem u 2.a razred i živim u Donjoj Dubravi. Već 2 godine treniram mažoret ples u Mažoretkinjama u Kotoribi.
P: Koji je tvoj najveći uspjeh?
O: Ove godine sam jedanput bila na natjecanju i odmah sam osvojila srebrnu medalju.
P: Voliš li nastupati?
O: Da, jako volim nastupati. Vrlo rado plešem.
P: Kako vidiš svoju budućnost u plesu?
O: Obožavam plesati, bilo to u solo ili duo nastupu, a jednog dana bih rado bila i predvodnica.
P: Tko te inspirirao za ples?
O: Plesati sam počela na nagovor svoje prijateljice Ane koja se mažoretom bavi već 4 godine.
P: Opiši svoju uniformu.
O: Imamo crveni šos, bijeli bodi i rep kojeg ukrašava bijela gumica. Nosimo i bijele papučice. Meni se osobno moja uniforma jako sviđa.
Hvala ti na tvojim odgovorima, želimo ti još puno uspjeha!
 Patricija Dodlek i Alma Mikulan, 6.a