Bruno Dominić - osvajač pehara za drugo mjesto u ribolovu

Autor: Renata Dolenec, Suzana Karloci Kvakan, 9. 5. 2018.

P: Pozdrav! Predstavi nam se u nekoliko riječi.
O:  Ja sam Bruno Dominić, učenik sam 5.a razreda i ribolovom se bavim već 7 godina.
P: Kako si se uopće odlučio za ribolov?
O: Dok sam imao četiri godine, jako sam htio ići u ribolov s tatom i ujakom i tako je započela moja ljubav prema ribolovu.
P: Koliko nagrada i koja si mjesta osvojio?
O:  Dosad sam osvojio tri pehara – 2016. godine osvojio sam dva pehara, jedan sam morao vratiti jer je prijelazni, a 2017. godine sam osvojio drugo mjesto i dobio sam pehar.
P: Tko te trenirao i dao ti prve savjete?
O:  Treniram sam, a prve savjete su mi dali tata i ujak. Ribolov je jako zanimljiv sport.
P: Tko te podržava u tvome hobiju?
O: Podržava me cijela obitelj.
P: Koje si sve ribe ulovio, pamtiš li neku posebno?
O:  Ulovio sam i šarana, štuku i smuđa i još mnoge vrste, a prije dvije godine ulovio sam štuku od 7 i pol kila. I to jedva, to je bilo baš lijepo. Rijetko tko je uhvatio tu ribu, baš je bila ogromna. Nažalost, za nju nisam dobio nikakvu nagradu.
Hvala ti na odgovorima i želimo ti još puno uspjeha ili kako bi se ribičkim žargonom reklo, BISTRO!

Ana Sabočanec, Doris Hraščanec, 5.a