„Za naše male genijalce“ – što je to?

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 4. 5. 2018.

„Za naše male genijalce“ je projekt koji Hrvatska elektroprivreda d.d. organizira od 2015. godine. HEP donacijom računalne opreme onim školama kojima je to potrebno želi poboljšati uvjete održavanja nastave i učenja u osnovnim školama. S obzirom da u Područnoj školi Donji Vidovec nemamo potrebnu računalnu opremu, prijavili smo se i mi. Filmić koji smo snimili možete pogledati na poveznici https://youtu.be/WgjkI8cftn8.
Ukupno 100 novih računala čeka svoje nove korisnike - naše male genijalce te se nadamo da će i naša škola biti među njima.