XIV. Županijsko natjecanje mladih hrvatskog Crvenog križa Međimurske županije

Autor: Monika Kanižaj, Suzana Karloci Kvakan, 14. 3. 2018.

U subotu 10. ožujka u OŠ Štrigova održano je XIV. županijsko natjecanje mladih i podmladka Crvenog križa Međimurske županije. Natjecalo se ukupno 14 ekipa osnovnih škola i 3 ekipe srednjih škola. Ekipe su svoje znanje pokazale u praktičnom i teorijskom dijelu natjecanja. Naša ekipa OŠ Donje Dubrave zauzela je visoko DRUGO MJESTO, a ekipu su činile učenice osmih razreda – Marija Duhović kao vođa ekipe, Karla Čmrlec kao zamjenik vođe, Lorena Lukša, Lorena Dokleja, Dora Čmrlec i Iva Strbad. Naš vođa Marija Duhović bila je posebno pohvaljena od strane sudaca kao najbolji vođa ekipe ove godine. Čestitke curama!