Obnovljena informatička učionica

Autor: Mihaela Martinčić, 7. 3. 2018.

Na temelju Odluke o financiranju nabave informatičke opreme za 213 osnovnih škola u okviru Cjelovite kurikularne reforme za rani predškolski, osnovnoškolski i srednjoškolski odgoj i obrazovanje i uvođenja informatike kao obaveznog predmeta u školskoj godini 2018./2019. u V. i VI. razredu osnovne škole Osnovnoj školi Donja Dubrava odobrena su sredstva od 60.000,00 kn. Škola je provela postupak jednostavne nabave te je nabavljeno: 21 novo računalo s monitorima i pripadajućom opremom za učionicu informatike. Vrijednost nabave računala bila je 62.871,70 kn.

U učionici je sredstvima škole uređena električna instalacija te izbrušen i lakiran parket.

Zahvaljujemo se Ministarstvu znanosti i obrazovanja na doniranim sredstvima kojima je škola nabavila novu opremu te učitelju informatike Mladenu Žerjavu  koji je opremu instalirao i postavio u informatičku učionicu.

Mirjana Ribić