Županijsko natjecanje iz matematike

Autor: Anđelko Lisjak, Suzana Karloci Kvakan, 5. 3. 2018.

U srijedu 28. veljače 2018. OŠ Mursko Središće bila je domaćin Županijskog natjecanja iz matematike. Na natjecanju je sudjelovalo 100 učenika od 4. do 8. razreda. Oni su to pravo stekli na osnovu rezultata sa školskih natjecanja na kojima je sudjelovalo preko 400 učenika te se s pravom može reći da je svaki učenik koji se plasirao na županijsko natjecanje već postigao uspjeh.
Našu školu predstavljalo je četvero učenika: Ivona Međimurec iz četvrtog razreda kojoj je mentorica bila Marina Horvat te Fran Kolarić, Nina Nestić  i Paola Lukša iz šestog razreda kojima je mentor bio Anđelko Lisjak.
Učenici su se više-manje uspješno „borili“ s teškim zadacima te su dostojno predstavljali našu školu. Čestitke učenicima za rad i trud koji su uložili kod priprema za natjecanje i nadamo se da će im stečeno iskustvo biti dobar podstrek za daljnji  rad .