Autor: Mihaela Martinčić, 27. 2. 2018.

Poštovani roditelji i učenici!
Zbog vremenskih uvjeta, snježnih nanosa diljem Međimurja te činjenice kako zbog iznimno niskih temperatura na određenim lokacijama nije moguće kvalitetno očistiti prometnice, župan Međimurske županije Matija Posavec donio je odluku o odgodi nastave u svim osnovnim i srednjim školama kojima je Županija osnivač.

S ciljem sigurnosti svih međimurskih učenica i učenika, odgađa se nastava u srijedu 28. veljače i četvrtak 1. ožujka 2018. godine, nakon čega će se vidjeti vremenske prilike ili neprilike za nastavak održavanja nastave.

Slijedom toga nastava se odgađa u našoj matičnoj i PŠ Donji Vidovec te je otkazan i autobusni prijevoz za učenike.

U četvrtak, 1. 3. 2018. odgođeno je i plivanje učenika trećih razreda matične i područne škole.

Natjecanje iz odbojke odgođeno je za idući tjedan.

Za natjecanje iz matematike  učenika osnovnih škola koje bi se trebalo održati u OŠ Mursko Središće  potrebno je pratiti obavijesti na školskoj stranici OŠ Mursko Središće  ili ovdje.

Sve daljnje obavijesti pratite na našoj školskoj stranici!

Ravnateljica škole
Mirjana Ribić