Prijavi se i ti!!!

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 2. 2. 2018.

Projekt Riječ dana polako privodimo kraju, a učenici koji su najčešće birali riječ postali su sakupljači i čuvari riječi.
SAKUPLJAČI RIJEČI –   učenici koji su tri ili više puta izabrali Riječ dana
                        Marko Mlakar, 5.a
Lea Lukša, 6.a
Paola Lukša, 6.a
Lana Lukša, 6.b
Melisa Matulin, 6.a
Martina Lovrek, 8.b
Dora Čmrlec, 8.b
ČUVARI RIJEČI  -  učenice koje su deset puta izabrale Riječ dana
                        Nika Lukša, 6.a
Brigita Blanka Martinković, 6.b
Zadnja etapa projekta je organiziranje Skupa pamtitelja riječi na kojem mogu sudjelovati svi učenici od 5. do 8. razreda.
Stoga, svi vi koji želite sudjelovati na Skupu prijavite se školskoj knjižničarki koja će vam dati popis riječi sa značenjima. Sve te riječi su tijekom prvog polugodišta bile odabrane za Riječ dana, a sad je na vama da naučite njihova značenja i na taj način sudjelujete na Skupu pamtitelja riječi koji će se održati u holu škole, u utorak 27. veljače 2018. godine s početkom u 13 sati!
Sretno svima, a najbolji pamtitelj sudjelovat će na nacionalnom natjecanju u Zagrebu, 11. travnja 2018. godine!