Dječji vrtić u školskoj knjižnici

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 20. 11. 2017.

Povodom  obilježavanja Međunarodnog dana djeteta i Međunarodnog dana dječjih prava dana 20. studenoga 2017. godine polaznici starije skupine Dječjeg vrtića Klinčec u pratnji svojih teta odgajateljica posjetili su našu školsku knjižnicu. Udobno su se smjestili i poslušali priču o dobroj vještici  koja na svojoj metli ima mjesta za sve. Naučili su da nisu sve vještice zle i da je uvijek potrebno pomagati drugima. Nakon odslušane priče, iznijeli su svoje dojmove i ilustrirali dio koji ih se najviše dojmio. Njihovi su likovni radovi  izloženi u predprostoru školske knjižnice, a za uspomenu na posjet knjižnici, svojim su kućama ponijeli straničnike kojima će označiti mjesto u knjizi na kojem su stali s čitanjem. Više fotografija pogledajte pod opširnije.

Ilustracija priče Mjesta ima na metli svima