Dan učitelja

Autor: Mihaela Martinčić, 4. 10. 2017.

Na Svjetski dan učitelja, ovog četvrtka 5. listopada  učitelji naše škole idu na stručnu ekskurziju te učenici nemaju nastavu (nenastavni dan) u matičnoj i područnoj školi.

Ovogodišnji dan učitelja , prema UNESCO-u, ima moto  “Podučavanje u slobodi i osnaživanje nastavnika”, a koji se temelji na novim ciljevima održivog razvoja iz rujna 2015., kada je osnaživanje nastavnika bilo ponovno potvrđeno kao glavni prioritet u svim obrazovnim i razvojnim strategijama.

Svim sadašnjim i bivšim učiteljima zahvaljujemo na predanosti i požrtvovnosti u ovom časnom zanimanju. Hvala vam dragi naši učitelji!