Povratak u školske klupe - prvi nastavni dan

Autor: Mihaela Martinčić, 30. 8. 2017.

Nastava u školskoj godini 2017./2018. počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2017.godine.

7,30 sati je Sveta misa za početak školske godine u Donjoj Dubravi. Poslije mise učenici dolaze u pratnji učitelja u školu. Učenici idu u učionice u pratnji razrednika i ostaju do kraja nastave u toj učionici.

Školska svečanost za prvašiće i njihove roditelje je u 8,30 sati u holu škole.

Za učenike od 5. do 8. razreda iz Donjeg Vidovca organiziran je prijevoz autobusom.

Polazak autobusa iz Donjeg Vidovca je u uobičajeno vrijeme (oko 7,10 sati).   Povratak autobusa u Donji Vidovec je poslije nastave.

Učenici u školu dolaze sa školskim torbama jer će ih na klupama dočekati školski udžbenici. Svi učenici trebaju ponijeti, školske papuče, bilježnicu i pisaći pribor. Za sve učenike organizirana je školska užina.

Prvi nastavni dan u PŠ Donji Vidovec

8,00 sati počinje nastava za učenike 2. i 4. razreda .

Sveta misa za početak školske godine za sve učenike razredne nastave je u 11,00 sati

Školska svečanost za prvašiće i njihove roditelje je u 12 sati  u holu područne škole .

Poslije školske svečanosti počinje nastava za učenike 1.i 3. razreda.

Učenici u školu dolaze sa školskim torbama jer će ih na klupama dočekati školski udžbenici. Svi učenici trebaju donijeti  školske papuče, pisaći pribor i bilježnicu. Za sve učenike organizirana je školska užina.

Važna napomena za PŠ Donji Vidovec

Učenici od 1. do 4. razreda tjedno izmjenjuju smjene

Od 4.9.2017.jutarnja smjena (od 8,00 sati) – 2. i 4. razred

• poslijepodnevna smjena (od 13,15) – 1. i 3. razred

Svim učenicima i roditeljima želim uspješnu suradnju sa Školom te da im ova školska godina bude što uspješnija, na radost svih nas!

ravnateljica OŠ Donja Dubrava

Mirjana Ribić