Nezaboravni maturalac

Autor: Ivana Friščić-Dornik Dornik, Suzana Karloci Kvakan, 6. 7. 2017.

Učenici sedmih razreda naše škole bili su na maturalnoj ekskurziji na otoku Murteru od 12. lipnja do 16. lipnja 2017. godine u pratnji  razrednika 7.a razreda Anđelka Lisjaka i razrednice 7.b razreda Ivane Friščić Dornik. Učenici su posjetili slapove Krke, Sokolarski centar Dubrava kraj Šibenika, nalazište Colentum u Murteru, Muzej brodogradnje u Betini te razgledali kulturne i druge spomenike gradova Šibenik, Zadar i Nin. Uz gore navedene izlete i razgledavanja ostalo je i dovoljno vremena za kupanje, igru, ples i druženja. Lijepe i nezaboravne trenutke zabilježili smo fotografijama u opširnije.