Budi svoj - imaj vilicu!

Autor: Renata Heric, Suzana Karloci Kvakan, 10. 4. 2017.

U ponedjeljak, 3. travnja 2017. godine učenice naše škole sudjelovale su na Međužupanijskoj smotri projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja - Projekt građanin. Učenice su predstavile projekt Budi svoj - imaj vilicu! Projektom učenici žele uvesti vilice za korištenje na užini jer im nedostatak vilica predstavlja poteškoće kod konzumiranja njihove omiljene hrane. Učenice su vrlo samouvjereno zastupale svoje stavove u želji da dođu do svog cilja, uvođenja vilica.
Učenice su dobile pohvale za originalnu i zanimljivu temu koja sama po sebi ne predstavlja veliki problem, ali rješavanjem takvih malih problema, koje učenici samostalno pokreću na temelju problema s kojima se svakodnevno susreću, može se doprinijeti kvaliteti škole, a zadovoljstvo postignutim je još veće jer su učenici shvatili da i oni mogu utjecati na bolje uvjete u školi, na zadovoljstvo svih.

Čestitamo učenicama Dori Čmrlec, Dori Bogomolec, Loreni Dokleja i Mariji Duhović na uspješnom predstavljanju naše škole na Smotri.