Regionalno natjecanje u košarci održano u Križevcima

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 23. 3. 2017.

Košarkaška ekipa naše škole pod vodstvom učitelja Darka Varge sudjelovala je 21. ožujka 2017. godine na regionalnoj (poludržavnoj) razini natjecanja za osnovne škole. Uz ekipu naše škole na natjecanju su sudjelovale ekipe II. osnovne škole iz Varaždina, Osnovne škole Antuna Gustava Matoša iz Čačinaca i Osnovne škole Vladimir Nazor iz Križevaca.
Ekipa naše škole izgubila je utakmicu protiv Varaždina rezultatom 38:32, dok je u borbi za treće mjesto izborila pobjedu protiv ekipe iz Čačinaca rezultatom 38:29. Na državnu razinu natjecanja plasirala se ekipa Osnovne škole Vladimir Nazor iz Križevaca.
Za ekipu ŠŠD Drava nastupili su Petar Jakupak, Stjepan, Miser, Ivan Miser, Antonio Miser, Niko Štefić, Damjan Žinić, Dominik Balog, Vid Krušelj,  Luka Čižmešija, Borna Hrašćanec, Filip Rafael i Franjo Orehovec.