Međuškolsko natjecanje u odbojci za učenike

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 22. 2. 2017.

Muška odbojkaška ekipa naše škole izborila je i ove godine nastup na finalnom Županijskom natjecanju u odbojci. Domaćin kvalifikacijskom turniru bila je OŠ Ivanovec. Na natjecanju je sudjelovalo 6 ekipa: OŠ Kuršanec, OŠ Donji Kraljevec, I. OŠ Čakovec, OŠ Kotoriba, OŠ Ivanovec i naša ekipa. Ždrijebom su određene 2 skupine te su naši učenici igrali protiv OŠ Kotoriba i OŠ Ivanovec. U prvoj utakmici su rezultatom 2 : 0 (25:22, 25:7) pobijedili ekipu OŠ Kotoriba, a nakon toga su pobijedili i ekipu OŠ Ivanovec također rezultatom 2:0 u setovima (25:7, 25:8).
Ekipu Školskog sportskog društva «Drava» predstavljali su Petar Horvat, Matija Lukša, Antonio Miser, Matija Matotek, Franjo Orehovec, Teodor Kuzmić, Mihael Herc, Mark Mrnjavec, Nino Mirić, Vid Krušelj i Niko Štefić.