Županijsko natjecanje u košarci

Autor: Suzana Karloci Kvakan, Darko Varga, 17. 2. 2017.

Županijsko natjecanje u košarci za dječake održano je  15. veljače 2017. godine u Osnovnoj školi Kotoriba. Uz ekipu naše škole na natjecanju su  sudjelovale  i ekipe iz Osnovne škole Belica, II. osnovne škole Čakovec i Osnovne škole Kotoriba.  U polufinalnoj utakmici protiv ekipe II. osnovne škole iz Čakovca, ekipa naše škole slavila je pobjedom 24:16, a u finalu su bili bolji od ekipe škole domaćina 29:14. Osvojenim prvim mjestom na županijskoj razini natjecanja, plasirali su se na regionalnu razinu natjecanja koja će se održati 21. ožujka 2017. godine  u Križevcima.
Za ekipu ŠŠD Drava nastupili su Petar Jakupak, Stjepan, Miser, Ivan Miser, Antonio Miser, Niko Štefić, Damjan Žinić, Dominik Balog, Vid Krušelj,  Luka Čižmešija, Borna Hrašćanec, Filip Rafael i Franjo Orehovec u pratnji učitelja Darka Varge.