Pobjednici smo eko kviza o gospodarenju otpadom!

Autor: Mihaela Martinčić, 24. 5. 2016.

U ponedjeljak, 23.5.2016. godine u Prelogu se održao drugi eko kviz o gospodarenju otpadom koje su organizirali PRE-KOM i MURS-EKOM, a sudjelovalo je ukupno 11 škola ( Vratišinec, Mursko Središće, Sveti Martin na Muri, Podturen, Prelog, Domašinec, Drašovec, Donji Kraljevec, Hodošan, Kotoriba i Donja Dubrava), s područja koje ove dvije tvrtke skupljaju otpad.
Učenice sedmih razreda Lora Golubić, Marta Fabić i Ivona Čižmešija vođene učiteljicom prirode i biologije Monikom Kanižaj osvojile su 1. mjesto i osvojile za školu  šest tisuća kuna! Čestitamo učenicima i njihovoj mentorici na krasnom predstavljanju škole i osvojenom 1. mjestu!

Fotografije prenesene sa : http://www.pre-kom.hr/ek2016.html