ŽUPANIJSKO FINALNO NATJECANJE U ODBOJCI ZA 5. i 6. razred - učenice

Autor: Anica Benjak, Mihaela Martinčić, 2. 5. 2016.

U ponedjeljak 25.4.2016.  godine  III. OŠ Čakovec je bila domaćin finalnom Županijskom natjecanju u odbojci za učenice 5-ih i 6-ih razreda. Naše učenice su to pravo ostvarile na prednatjecanju koje je održano 11.4. u Belici gdje su osvojile 2. mjesto. Na finalnom natjecanju  su  sudjelovale 4 ekipe: OŠ Pribislavec, III. OŠ Čakovec, OŠ Kuršanec te OŠ Donja Dubrava. Nakon ždrijeba su formirana 2 polufinalna para. Naša ekipa je igrala protiv vršnjakinja iz OŠ Kuršanec te izgubita s 2:0 (21:25, 21:25). U drugom polufinalnom susretu ekipa OŠ Pribislavec je pobijedila III. OŠ Čakovec.
U borbi za  3. mjesto naše učenice su pobjedile ekipu III. OŠ Čakovec s rezultatom 2:0   (25:18, 25:19). Naše učenice su tijekom obadva turnira  prikazale odličnu igru, borbenost, zajedništvo te veliku želju za pobjedom. Čestitke na osvojenoj medalji!

Ekipu školskog sportskog društva «Drava» su predstavljale Sara Kos, Karla Čmrlec, Lorena Dokleja, Lea Čituš, Eva Balažinec, Marija Duhović, Lorena Lukša, Noa Kuzmić, Dunja Miser, Vanesa Habjan, Ena Cenko, Nina Varga, Simona Švenda.