Bili smo na Županijskoj smotri iz Građanskog odgoja i obrazovanja

Autor: Mihaela Martinčić, Renata Heric, 2. 4. 2016.

U petak, 1. travnja 2016., učenice naše škole sudjelovale su na Županijskom smotri projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja, a smotra je ujedno i međužupanijskog karaktera budući da se predstavljanjem svojih projekata priključuju i škole iz Varaždinske županije. Ove godine predstavili smo projekt Da rastemo bez straha. Cilj projekta je postavljanje signalizacije i opreme za smirivanje prometa kod Područne škole u Donjem Vidovcu kako bi naši učenici i mališani iz vrtića mogli sigurno prelaziti cestu. U realizaciji projekta surađujemo s Općinom Donji Vidovec  i nadamo se da ćemo uz njihovu pomoć riješiti ovaj roblem koji postoji već dulji niz godina. Učenice su pohvaljene na smotri za odabir teme projekta budući da je ovo sveprisutan problem s kojim se susreću i druge škole u Hrvatskoj, a pohvaljene su i za prezentaciju njihovog rada na projektu. Učenice koje su sudjelovale na smotri su: Vida Štefić, Kiara Rebrek, Mirta Stbard i Viktorija Duhović.