Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika

Autor: Mihaela Martinčić, Valentina Jambrešić, 5. 3. 2016.

Osnovna škola Nedelišće bila je u srijedu, 2.3. domaćin Županijskog natjecanja iz njemačkog jezika. I našu školu predstavljali su ponajbolji poznavatelji tog stranog jezika s mentoricom Valentinom Jambrešić. Karmen Kedmenec iz 8.a natjecala se u kategoriji B s još 21 učenikom koji njemački jezik uče od 4. razreda osnovne škole dok se Marcel Matulin iz 8.b natjecao u kategoriji A kao učenik koji se dulje od jedne školske godine školovao u jednoj od zemalja njemačkog govornog područja. Karmen i Marcelu čestitamo na ostvarenom uspjehu!