„Božićna radost“

Autor: Mihaela Martinčić, 20. 12. 2015.

Učenici i djelatnici škole pozivaju vas na školsku priredbu, dječji festival glazbe i plesa  te prodajnu izložbu učeničkih radova „Božićnu radost“ koja će se održati u srijedu 23.prosinca. Pokrovitelj priredbe je HDS-ZAMP.
Vrata školske sportske dvorane otvaraju se u 17 sati a natjecanje učenika pjevača počinje u 18 sati. Pjevačko natjecanje pratit će i nagraditi stručno povjerenstvo, a nagrade dodjeljuje i publika putem glasanja. Glasački listić  (20 kn –odrasli, a 10 kn-učenici) možete zatražiti na ulazu u dvoranu. Pozivamo mještane da podrže ovo događanje i pomognu prikupljanju sredstava za nabavu tamburica za tamburašku grupu.
Učenička zadruga i učenici 1. razreda pripremaju prodajne štandove na kojima ćete moći po  povoljnim cijenama nabaviti božićne poklone i delicije. Nemojte propustiti čuti i zapjevati zajedno s djelatnicima škole.
Dođite, podržite nas i dobro se zabavite uoči božićnih blagdana. Dobro došli!
OŠ Donja Dubrava