ŽUPANIJSKE PRVAKINJE U STOLNOM TENISU

Autor: Mihaela Martinčić, Anica Benjak, 23. 12. 2015.

U petak 18.12.2015. godine OŠ Hodošan bila je domaćin Županijskom finalnom natjecanju u stolnom tenisu. Naše školsko sportsko društvo «Drava» natjecalo se u konkurenciji djevojčica. Ovo je bio drugi nastup učenica na tom natjecanju. I dok su prošle godine bile treće, ove su se godine popele dvije stepenice više i osvojile 1. mjesto, a time i  izborile plasman na poluzavršnicu Državnog natjecanja. Ekipu školskog sportskog društva «Drava» zastupale su Nika Lukša, Barbara Čižmešija,Karmen Kedmenec i Mirta Strbad.

Učenice su prvi susret igrale protiv OŠ Kotoriba i pobijedile rezultatom 3:2, a zatim su istim rezultatom  bile bolje i od ekipe OŠ Šenkovec. U susretu za prvo mjesto pobjedile su ekipu OŠ Prelog rezultatom 3:1. Najbolja igračica turnira je bila Nika Lukša koja tijekom cijelog natjecanja nije izgubila niti jedan set. Čestitke učenicama na borbenosti i hrabrosti prikazanoj u igri.