ČITAJMO ZAJEDNO!

Autor: Mihaela Martinčić, Renata Dolenec, 24. 11. 2015.

I ove školske godine nastavili smo s projektom Čitajmo zajedno!. U suradnji sa srednjom školom Prelog učenici su u četvrtak,  5.studenoga 2015., na zanimljivom blok satu obradili književno djelo Charlesa Dickensa Oliver Twist. Najprije su učenice Srednje škole za njih pripremile kviz u kojem su provjerile čitanje i razumijevanje književnog djela,a zatim su učenici sedmih razreda sudjelovali u dramatizaciji pojedinih događaja iz književnog djela. Svi zajedno odlično su se zabavili, neki su pokazali i svoje skrivene talente, a sljedeći susret zakazan je za proljeće.