Samo se srcem dobro vidi…

Autor: Mihaela Martinčić, Renata Dolenec, 26. 11. 2015.

U utorak, 10.studenoga 2015. godine, učenici sedmih i osmih razreda naše škole prisustvovali su projekciji animiranog filma Mali princ u Centru za kulturu Čakovec. Puni dojmova i istine o životnim vrijednostima, posjetili su i drugačiji hram kulture – Knjižnicu i čitaonicu Nikola Zrinski u Čakovcu gdje su se upoznali s dječjim odjelom i odjelom za odrasle, pregledali mnoštvo knjiga i stekli nova saznanja o knjižnici kao „hramu znanja, mudrosti i sjećanja“.