ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ATLETICI ZA 7. i 8. razred

Autor: Anica Benjak, Mihaela Martinčić, 6. 11. 2015.

U petak 23.10.2015. godine atletski stadion u Čakovcu bio je domaćin mladim atletičarima i atletičarkama. Svoje sposobnosti pokazali su učenici iz 13 osnovnih škola Međimurske županije, a u konkurenciji učenica natjecalo se 10 ekipa. Učenice su ekipno osvojile 5. mjesto. Pojedinačno su  najbolje rezultae postigle Ivona Vučenik u bacanju vortexa koja je s rezultatom 38.62 osvojila 1. mjesto, Mirta Strbad u bacanju kugle s rezultatom 7.66 m osvojila 2. mjesto te Lora Golubić koja je u utrci na 100 m osvojila 3. mjesto s rezultatom 13.56 s. Učenici su ekipno osvojili 8. mjesto, a pojedinačno je najbolji rezultat postigao Benjamin Ujlaki koji je sa skokom uvis od 150 cm zauzeo 2. mjesto. Za ekipu učenica natjecale su se: Lora Golubić,Nika Lukša, Ivona Vučenik, Nika Fabić, Rika Pahek, Simona Kedmenec, Mirta Strbad, Sara Kos, Karla Čmrlec, Kiara Rebrek. Za ekipu učenika natjecali su se: Mislav Miser, Kristian Dokleja, Marin Golubić, Igor Omazić, Benjamin Ujlaki, Filip Bogomolec, Luka Mikulan, Benjamin Horvat, Mihael Matotek, Petar Horvat.