Prvi nastavni dan

Autor: Mihaela Martinčić, 3. 9. 2015.

Nastava u školskoj godini 2015./2016. započinje u ponedjeljak, 7. rujna 2015.godine.

7,30 sati je Sveta misa za početak školske godine u Donjoj Dubravi. Poslije mise učenici dolaze u pratnji učitelja u školu.

Učenici idu u učionice u pratnji razrednika i ostaju do kraja nastave u toj učionici.

Školska svečanost za prvašiće i njihove roditelje je u 9,00 sati u holu škole.

Za učenike od 5. do 8. razreda iz Donjeg Vidovca organiziran je prijevoz autobusom. Polazak autobusa iz Donjeg Vidovca je u 7,00sati.  Učenike će dočekati učitelji koji će se s njima uputiti na Svetu misu.

Učenici u školu dolaze sa školskim torbama jer će ih na klupama dočekati školski udžbenici. Svi učenici trebaju donijeti i školske papuče.

PŠ Donji Vidovec

U 8,00 sati počinje nastava za učenike 2. i 4. razreda (jutarnja smjena).

Sveta misa za početak školske godine za sve učenike razredne nastave je u 10,00 sati

U 11,00 sati počinje nastava za učenike 1.i 3. razreda (poslijepodnevna smjena).

Školska svečanost za prvašiće i njihove roditelje je poslije mise u holu područne škole.

Svim učenicima i roditeljima želim uspješnu suradnju sa Školom te da im ova školska godina bude što uspješnija, na radost svih nas!

ravnateljica OŠ Donja Dubrava

Mirjana Ribić