Državna smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja

Autor: Mihaela Martinčić, Renata Heric, 27. 5. 2015.

U subotu, 23. svibnja 2015., učenice sedmih razreda, Vida Štefić, Kiara Rebrek, Mirta Strbad i Viktorija Duhović, sudjelovale su na državnoj Smotri projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja, Projekt građanin. Učenice su predstavljale projekt Allium-nova generacija u kojem se i dalje nastoji potaknuti učenike i ostale mještane na očuvanje sorte dubravskog luka. Učenice su bile pohvaljene jer nastavljaju rad na projektu započetom prošle školske godine i što se aktivno uključuju u čuvanje tradicije svojeg zavičaja. U programu Smotre bio je predviđen  posjet Hrvatskom saboru pa su učenice imale priliku pobliže se upoznati  s radom Sabora i razgledati prostore u kojima svakodnevno borave zastupnici.Čestitamo učenicama i njihovoj mentorici, učiteljici povijesti i geografije, Renati Heric na postignutom rezultatu i uspješnom predstavljanju naše škole!