SUDJELOVALI SMO NA FESTIVALU MATEMATIKE U KOPRIVNICI

Autor: Mihaela Martinčić, 19. 5. 2015.

Desetak učenika naše škole od 3. do 6. razreda i njihovi mentori Koraljka Jakupak-Popović i Anđelko Lisjak sudjelovali su 15.05.2015. u Koprivnici na FESTIVALU MATEMATIKE. U natjecanju je sudjelovalo tristotinjak učenika iz 63 škole. Cilj festivala bio je popularizacija matematike i motiviranje učenika na bavljenje matematikom. U sklopu festivala održao se stručni skup za učitelje te grupna i pojedinačna natjecanja za učenike. Izuzetno smo ponosni da su u kategoriji petih i šestih razreda (ekipno) naši učenici Filip Rafael, Nika Fabić, Ivona Vučenik i Domagoj Haramija zauzeli izvrsno 3. mjesto! Čestitamo učenicima i njihovom mentoru, učitelju Anđelku Lisjaku!