Županijsko natjecanje iz matematike

Autor: Mihaela Martinčić, 6. 3. 2015.

Osnovna škola Prelog bila je 27.2.2015. domaćin najboljim matematičarima Međimurske županije. Na natjecanju je sudjelovalo 100 najboljih matematičara naše županije Našu školu predstavljali su: Karla Čmrlec i Domagoj Haramija 5.r, Nika Fabić i Filip Rafael 6.r, te Filip Bogomolec 7.r.  Učenici su se marljivo pripremali za natjecanje. Najbolji uspjeh postigao je Filip Rafael koji je bio treći u konkurenciji šestih razreda.  Čestitke svim našim učenicima na uloženom trudu i pokazanom znanju te dostojnom prezentiranju naše škole.