POLUZAVRŠNICA DRŽAVNOG NATJECANJA U ODBOJCI SKUPINE „Sjever“ za dječake

Autor: Mihaela Martinčić, Anica Benjak, 27. 2. 2015.

Varaždin je 24.2.2015. godine bio domaćin poluzavršnici Državnog natjecanja u odbojci skupine „Sjever“. Uz našu ekipu natjecali su se učenici iz Slatine, Novog Marofa i Drnja.
Polufinalni parovi su određeni ždrijebom te je naš prvi protivnik bila OŠ Drnje, a drugi polufinalni par su bili OŠ Novi Marof i OŠ Slatina.
Čestitamo našim učenicima i njihovoj voditeljici, učiteljici Anici Benjak na postignutom uspjehu i na osvojenom 2.mjestu!

Polufinale:  OŠ Donja Dubrava – OŠ Drnje   2 : 0   (25 : 15, 25 : 22)

OŠ  Slatina– OŠ Novi Marof   2:1       (25 : 23, 12 : 25, 15 : 9)

Za 3. mjesto          OŠ Novi Marof– OŠ Drnje                    2 : 0   (25 : 14, 25 : 16)

Za 1. mjesto          OŠ Donja Dubrava – OŠ Slatina                       0 : 2     (21 : 25, 15 : 25)

Za ekipu ŠŠD «Drava» su igrali Jura Orehovec, Filip Tišler, Filip Mirić, Patrik Matotek, Dorian Jakupak, Emanuel Herc, Josip Lisjak, Mario Mikor,Matija Lukša, Luka Zetović i Igor Omazić.