PRIVREMENI REZULTATI- ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

Autor: Mihaela Martinčić, 4. 3. 2015.

Danas u srijedu, 4.3.2015. godine održalo se Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika za osnovne škole.

Županijsko povjerenstvo objavljuje privremene neslužbene rezultate za sedme razrede koje možete pogledati ovdje.

Prigovori se za privremene rezultate za sedme razrede zaprimaju od 15,50 do 16,20 sati.

Županijsko povjerenstvo objavljuje privremene neslužbene rezultate za osme razrede koje možete pogledati ovdje.

Prigovori se za privremene rezultate za osme razrede zaprimaju od 17,00 do 17,30 sati.