ŽUPANIJSKO FINALNO NATJECANJE U ODBOJCI-učenice

Autor: Mihaela Martinčić, Anica Benjak, 17. 2. 2015.

Odbojkaška ekipa učenica naše škole izborila je ove godine nastup na finalnom Županijskom natjecanju u odbojci gdje svoje sposobnosti i znanje odmjeravaju 3 najbolje ekipe iz prednatjecanja. Naše učenice su to pravo stekle osvajanjem 1. mjesta  u kvalifikacijskoj skupini koja se igrala  u Kotoribi. Na finalnom turniru, koji se igrao u ponedjeljak, 16.veljače, u Štrigovi,  sudjelovale su ekipe OŠ Štrigove, OŠ Pribislavec te naša ekipa koja je osvojila brončanu medalju. Čestitamo učenicama i njihovoj voditeljici, učiteljici TZK Anici Benjak.

Na tom turniru naše su učenice ponajprije pobijedile ekipu OŠ Prelog s  rezultatom 2 : 0 (25:13, 25:13), a zatim su također s rezultatom 2 : 0  (25 : 13, 25 : 15) pobijedile  ekipu OŠ Ivanovec.

Rezultati:  OŠ Pribislavec – OŠ Donja Dubrava     2 : 0   (25 : 6, 25 : 20)

OŠ Donja Dubrava – OŠ Štrigova         0 : 2   (15 : 25, 15 : 25)

OŠ Pribislavec – OŠ Štrigova                2 : 0   (25 : 15, 25 : 16)

Poredak:        1. OŠ Pribislavec