Dobravski ljuk u Hrvatskom saboru

Autor: Mihaela Martinčić, Mirjana Ribić, 10. 11. 2014.

Nakon zapaženog predstavljanja naše škole na Državnoj smotri projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja te na ovogodišnjoj manifestaciji Dana luka i ekološke proizvodnje u našoj općini, učenice Nikolina Matulin, Tamara Punčikar, Marta Horvat i Marijeta Bogomolec pod vodstvom   učiteljice povijesti i geografije Renate Heric, pozvane su da projekt „Dobravski ljuk“ predstave  u Hrvatskom saboru.

Voditeljica službe za građane u Saboru koja je sudjelovala u radu povjerenstva na Državnoj smotri projekata predložila je da se ovakav način rada s učenicima na temama Građanskog odgoja pokaže zastupnicima i odabrala je tri projekta učenika predmetne nastave među kojima je i naš Dobravski ljuk.
Izrazito smo ponosni što će se za naše mjesto i  školu čuti u Saboru i što nam je  pružena prilika da promoviramo dio tradicije Donje Dubrave.