Županijsko natjecanje u atletici za 7.i 8. razrede

Autor: Mihaela Martinčić, Anica Benjak, 21. 10. 2014.

U srijedu 15.10.2014. godine atletski stadion u Čakovcu bio je domaćin mladim atletičarima i atletičarkama. Svoje sposobnosti pokazali su učenici iz 11 osnovnih škola Međimurske županije, a u konkurenciji učenica natjecalo se 7 ekipa. Natjecanje je bilo jako neizvjesno, osobito u konkurenciji učenica pa se do posljednje discipline, štafete, nije znao konačni poredak. Rasplet je za našu ekipu bio iznenađujući i sretan jer je osvojeno 3. mjesto!
Pojedinačno je najbolji rezultat postigla Lora Golubić koja je u utrci na 100 m osvojila 2. mjesto s rezultatom 13.72 s.

Niti učenici nisu puno zaostali za djevojkama. Oni su osvojili 6. mjesto, a pojedinačno je najbolji rezultat postigao Mislav Miser  koji je sa skokom u dalj od 4.49 m zauzeo 3. mjesto.

Za ekipu učenika natjecali su se: Mislav Miser, Filip Tišler, Filip Mirić, Dorian Jakupak, Kristian Dokleja, Marin Golubić, Igor Omazić, Benjamin Ujlaki, Filip Bogomolec, Emanuel Herc, Jura Orehovec, Luka Mikulan i Luka Zetović.

Za ekipu učenica natjecale su se: Lora Golubić, Dejanira Blažeka, Nikolina Lisjak, Nika Lukša, Karmen Kedmenec, Hana Horvat, Rika Pahek, Marta Fabić, Barbara Čižmešija, Simona Kedmenec, Mirta Strbad, Laura Karloci i Tamara Lukša.