"Jesenja sonata"- integrirani dan

Autor: Mihaela Martinčić, 14. 10. 2014.

U četvrtak, 9.listopada 2014.godine obilježili smo Dane zahvalnosti za plodove zemlje – Dan kruha integriranim danom pod nazivom „Jesenja sonata“. Integrirani dan osmišljen je kao dio 18. Susreta mladih koji se održao od 9. do 11. listopada u našoj školi. Mnoštvo zanimljivih radionica prezentirano je na završnoj svečanosti dana uz blagoslov kruha i zajedničko blagovanje. Prigodna svečanost održala se i u PŠ Donji Vidovec. Kako je bilo pogledajte pod opširnije.